Francie F
Société Centrale Canine pour l'Amélioration des Races de Chiens en France
 www.scc.asso.fr

Přehled výstav ve Francii na webové stránce www.cedia.fr
 
   
Klub pro plemeno Japan-chin
Club du Pékinois & du Japonais
 
  
Webová stránka: http://clubpekinoisjaponais.com/
 
  
Klubová výstava v roce 2010 se koná 23.10.2010 
 
Ve Francii má  plemeno japan-chin 2 kategorie pro výstavu: 1. hmotnost do 4 kg,  2. hmotnost nad 4 kg
 
 
Chovatelské stanice ve Francii  

               
CHAMPIONNAT DE FRANCE, Paříž, 10.-11.července 2010
rozhodčí: 
Mme MEYER Dany (F)
   NEW FOTOGALERIE>>

Epagneul japonais moins de 4 kg Classe OUVERTE  MALE
6337
A'FUINRANDO XERIEX 3e EXCELLENT
6338
HIN SATORI HIKIIRU HAYU 4e  TRES BON
6339
HIROSHI DEL FIOR DI PESCO 2e EXCELLENT, RCACS
6340
PIA'S KYMARO KAI-BA1er  EXCELLENT, CACS, RCACIB
  
Epagneul japonais moins de 4 kg Classe INTERMEDIAIRE  FEMELLES
6341
DIVA ASSOLUTA BIRGIT NILSSON DU TERIKOMI 1er  EXCELLENT, CACS, CACIB
   
Epagneul japonais moins de 4 kg Classe OUVERTE  FEMELLES
6342 
CHAMENA CHAN DU ROYAUME DE LA BICHONNERIE  2e EXCELLENT
6343
CHERRYL-ANN MEI LING DES SENTIERS D'EMERAUDE 1er EXCELLENT, RCACS
6344
DRAGANAE VAE VICTIS DE L'ARC D'ASHERAT  4e EXCELLENT 
6345 
SILVERBJORKENS TUVA 3e  EXCELLENT
  
Epagneul japonais moins de 4 kg Classe JEUNE  FEMELLES
6346 
EMY DU TEMPLE D'ADONIS 1er  EXCELLENT 
  
Epagneul japonais 4 kg et plus Classe OUVERTE  MALE
6347
CINDERLACE SACHIO AT DEKOBRAS 1er  EXCELLENT, CACS, CACIB, Meilleur de Race  
6348
DJIN FIZZ DES SENTIERS D'EMERAUDE 3e  EXCELLENT 
6349
SHAWINIGAN D'JEDI OBI-WAN 2e  EXCELLENT, RCACS
  
Epagneul japonais 4 kg et plus Classe OUVERTE  FEMELLES
6350 
BLIT'CHEE DES SENTIERS D'EMERAUDE 3e  EXCELLENT
6351 
CALINE DE LA GARDE ADHEMAR1er  EXCELLENT, CACS
6352 
DIXI DES BOIS DE LA BRO 2e  EXCELLENT      

 
   
   
CHAMPIONNAT DE FRANCE, Paříž, 13.-14.června 2009
rozhodčí: 
BODSON Marie-Christine (F)

FOTOGALERIE>>

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
Japan-chin do 4 kg  Psi/Male
Mezitřída /classe  INTERMEDIAIRE
1er  EXCELLENT RCACS
5939 HIROSHI DEL FIOR DI PESCO  (Prop: Mme SABATIER Evelyne  Prod: M. PIOVANO Marco)

Třída otevřená/ classe  OUVERTE
1er  EXCELLENT CACS – CACIB, MEILLEUR DE RACE
5940 FUINRANDO ABBOTT RAMARIA (Prop: M. Mme MARCINKOWSKI François et Hélène Prod: M. JAPPINEN Pekka)
2e  EXCELLENT
5941 HIN SATORI HIKIIRU HAYU  (Prop: Mme SABATIER Evelyne  Prod: Mme SHEVCHENKO Elena)
3e  EXCELLENT
5942 TRISTAN VON REIFRA  (Prop: Mme MENETRIER Béatrice  Prod: M. Mme JANSSEN-SPITS)

Japan-chin do 4 kg Feny/Femelle
Mezitřída /classe  INTERMEDIAIRE

5943 CHAMENA CHAN DU ROYAUME DE LA BICHONNERIE  (Prop: Mme M. BRIERE Joëlle / VAN BAAREN Peter  Prod: Mme BRIERE Joëlle)
Třída otevřená/ classe  OUVERTE
1er  EXCELLENT CACS
5946 DEE-DEE DE FIER DE ROQUE  (Prop: Mme BELLMAS Odette  Prod: Mme FRAISSE Annie)
2e  EXCELLENT RCACS
5947 CHERRYL-ANN MEI LING DES SENTIERS D'EMERAUDE  (Prop: Mlle ANNWEILER Alexandra Prod: Mme MENETRIER Béatrice)
3e  EXCELLENT
5944 ARIANA DE LA FONTAINE A L'ERMITE  (Prop: M. LEVILLAIN Jean-Claude  Prod: M. NAZARET Gilles)

4e  TRES BON
5943 VERY IRRESISTIBLE CHAN DU ROYAUME DE LA BICHONNERIE  
(Prop: Mme M. BRIERE Joëlle / VAN BAAREN Peter Prod: Mme BRIERE Joëlle)

Třída mladých / classe  JEUNE
1er  EXCELLENT
5950 DRAGANAE VAE VICTIS DE L'ARC D'ASHERAT (Prop: M. LEVILLAIN Jean-Claude Prod: M. FIQUET Serge)
2e  EXCELLENT
5948 DAISY SAN DES SENTIERS D'EMERAUDE  (Prop: Mme MENETRIER Béatrice  Prod: Mme MENETRIER Béatrice)
Japan-chin nad 4 kg  Psi/Male
Mezitřída /classe  INTERMEDIAIRE
1er  EXCELLENT
5951 DJIN FIZZ DES SENTIERS D'EMERAUDE  
(Prop: Mme MENETRIER Béatrice  Prod: Mme MENETRIER Béatrice)
Třída otevřená/ classe  OUVERTE
1er  EXCELLENT CACS
5952 CHAN DES BOIS DE LA BRO  (Prop: Mlle ANNWEILER Alexandra  Prod: Mme BALSSA Anne-Marie)
2e  EXCELLENT RCACS
5953 VISOSHI-SAMURAI DE L'ARC D'ASHERAT  
(Prop: Mme MENETRIER Béatrice  Prod: M. Mme FIQUET Serge et Dominique)
 Třída šampionů /classe  CHAMPION

1er  EXCELLENT RCACIB
5954 AIKO DE FIER DE ROQUE  (Prop: Mme BELLMAS Odette  Prod: Mme FRAISSE Annie)
2e  EXCELLENT
5955 FUINRANDO SISU  (Prop: M. Mme MARCINKOWSKI François et Hélène  Prod: M. JAPPINEN Pekka)
Třída veteránů /classe  VETERAN
1er  EXCELLENT
5956 FUINRANDO VIKING LINE  (Prop: M. Mme MARCINKOWSKI François et Hélène  Prod: M. JAPPINEN Pekka)
Japan-chin nad 4 kg Feny/Femelle
Třída otevřená/ classe  OUVERTE
1er  EXCELLENT CACS - CACIB
5959 SHAWINIGAN CHIN KEIKO  (Prop: Mme SABATIER Evelyne  Prod: Mme SABATIER Evelyne)
2e  EXCELLENT RCACS
5958 CALINE DE LA GARDE ADHEMAR  (Prop: M. LEVILLAIN Jean-Claude  Prod: Mme MASSET Hélène)
3e  EXCELLENT
5957 BLIT'CHEE DES SENTIERS D'EMERAUDE  (Prop: Mme MENETRIER Béatrice  Prod: Mme MENETRIER Béatrice)

Fotografie Eva Frančeová a Emil Franče.


Fotografie a výsledky z klubové výstavy 28.2.2009 (Show Club from France Championnat)


Chamena Chan du Royaume de la Bichonnerie


1er exc cacs best femelle Yon Dell Holiday Hollyberry 


1er exc cacs best femelle Yon Dell Holiday Hollyberry


1er exc cacs Hin Satori Tayjo II

  
1er exc cacs Hin Satori Tayjo II

 
2e exc Aquito Tchin de la Vallee Sacrée

   
4éme exc Fuinrando Abbott Ramaria

   
1er exc cacs Bamako de la Bacska

 
1er exc  Chamena Chan du Royaume de la Bichonnerie

 
1er exc CACS BOB Tetsuo


1er exc CACS BOB Tetsuo

 
1er exc CACS BOB Tetsuo

 
classe ouverte femelle + 4 kilos 

 
classe ouverte femelle - 4 kilos  


best male et best femelle

 
3éme exc Boudha de la Garde Alhemar

 
4éme exc Fuinrando Abbott Ramaria 


2e exc rcacs Deco's Turbo Power

  
1er exc CACS BOB Tetsuo
1er exc rcacs Hiroshito del Fior di Pesco


1er exc cacs Bamako de la Bacska
2e exc rcacs Deco's Turbo Power
 


2e exc rcacs Deco's Turbo Power 

 
1er exc rcacs Hiroshito del Fior di Pesco


1er exc cacs Bamako de la Bacska

 
3 e exc Very Irresistible Chan du Royaume de la Bichonnerie

  

   Fotografie jsou z archivu paní Joelle Briere.
Děkujeme za informace z Klubové výstavy paní Joelle Briere.

     
Results Show Club from France Championnat 28.2.2009
male - 4 kilos
1er exc cacs Bamako de la Bacska (Vishnu de la Bacska x Serena de la Bacska)
2e exc rcacs Deco's Turbo Power (High Chin's Turbo Tdi x Deco's Tina Sparkle)
3éme exc Boudha de la Garde Alhemar ( Uklyoe de la Garde Adhemar x Hin Satori Miyoko)
4éme exc Fuinrando Abbott Ramaria (Bio Bios Sumimasen x Fuinrando Yo Ramaria)
femelle - 4 kilos
1er exc cacs Hin Satori Tayjo II (Homerbrent Hinoir x Hin Satori Gotiso)
2e exc rcacs Cherryl Amm Mei Ling des Sentiers D'emeraude (Visoshi Samurai de l'arc D'asherat x Aneisha de la Fontaine à L'ermite)
3 e exc Very Irresistible Chan du Royaume de la Bichonnerie (Sun Chin du Manoir de Kergreen x Pokhara Chan du Royaume de la Bichonnerie)

jeune femelle - 4 kilos
1er exc  Chamena Chan du Royaume de la Bichonnerie (Levich from the Rodali Cavalier x Very Irresistible Chan du Royaume de la Bichonnerie)



male + 4 kilos
classe intermédiaire
1er exc rcacs Hiroshito del Fior di Pesco (Homerbrent Oto at Dekobras x Michilo del Fior di Pesco)

classe ouverte
1er exc CACS BOB Tetsuo (Yama Just William x Oyuki)
2e exc Aquito Tchin de la Vallee Sacrée (Ryu Kyu Chin de la Fontaine à L'ermite x Ula de la Riviere des Cormaurans)
3é exc Aoshi de la Source D'age (R'simizu de Wang Fu x Unes du Village des Reves Bleus)
femelle + 4 kilos
intermediaire
1er exc rcacs C'missy Oceane de L'empire du Mistral (Valmiki de la Fontaine à L'ermite x Vsim Khyi de la Fontaine à L'ermite)

ouverte femelle
1er exc cacs best femelle Yon Dell Holiday Hollyberry (Touche's Let it be x Yon Dell Modern Millie)
2e exc Canelle de la Garde Adhemar (Uklyoe de la Garde Adhemar x Anoki de la Garde Adhemar)
3e exc Alixe de la Riviere des Cormaurans (Veng Fu de la Riviere des Cormaurans x Tya)
4ém exc Hin Satori Tsarevna (  x Hin Satori Dzhenifer)
 

 

 


Fotografie a výsledky z klubové výstavy 2008

 

      

Hin Satori Feierverk, V1 CACS, do 4 kg 

 Shawingan Chan Kukai, CACS feny do 4 kg

 tř. šampiónů do 4 kg

 

 

 Hin Satori Tayjo II, feny mezitřída, do 4 kg

Hiroshi del Fior di Pesco,  V1 tř.mladých psi, do 4 kg

Bamako de la Bacska, RCACS, do 4 kg 

   

 Fotografie jsou z archivu paní Joelle Briere.

Very Irrésistible Chan du Royaume de la Bichonnerie
RCACS, tř. otevřená feny, do 4 kg

 výsledky z výstavy

 

 


Fotografie a výsledky z výstavy Championnat de France, Lyon 2008
 
 

 

Hin Satori Tanets Tsvetov, CACIB feny 

Hin Satori Tanets Tsvetov, CACIB feny 

Balanchine du Terikomi, CACIB psi

 

 

 

Fuinrando Sinuhe, psi nad 4 kg

Hin Satori Dobry Molodets (Boris), CACS psi nad 4 kg

Tetsuo, RCACS psi nad 4 kg

 

 

Very Irrésistible Chan du Royaume de la Bichonnerie,
RCACS feny do 4 kg

Hin Satori Dobry Molodets (Boris) - Champion Francie 2008, Interchampion

Fotografie jsou z archivu paní Joelle Briere.
 
Jugé par M. FORTE Michael

Epagneul japonais 4 kg et plus   Male                                  


1er  EXCELLENT CACS  En classe  OUVERTE
HIN SATORI DOBRY MOLODETS (Prop : Mlle M. BRIERE Joëlle / VAN-BAAREN  Prod : Mme SHEVCHENKO Elena)
 
2e  EXCELLENT RCACS  En classe  OUVERTE
TETSUO (Prop : M. PIOVANO Marco  Prod : All Dell'Airone Bianco)
 
3e  EXCELLENT  En classe  OUVERTE
VALMIKI DE LA FONTAINE A L'ERMITE (Prop : Mme LE BERRE Monique  Prod : M. NAZARET Gilles)
 
4e  EXCELLENT  En classe  OUVERTE
AOSHI DE LA SOURCE D'AGE (Prop : Mme SABATIER Evelyne  Prod : Mme KELLER Myriam)
 
EXCELLENT  En classe  OUVERTE
THEO DU VILLAGE DES REVES BLEUS (Prop : M. SERVANIN Michel  Prod : Mme RAVIER Emilie)
 
1er  EXCELLENT  En classe  CHAMPION
FUINRANDO SINUHE (Prop : M. Mme MARCINKOWSKI François et Hélène  Prod : M. JAPPINEN Pekka)
 
2e  EXCELLENT  En classe  CHAMPION
AIKO DE FIER DE ROQUE (Prop : Mme BELLMAS Odette  Prod : Mme FRAISSE Annie)
 
1er  TRES BON  En classe  JEUNE
CAPTAIN FLAME DU CHEMIN SAINT-GILLES (Prop : M. LEVILLAIN Jean-Claude  Prod : Mme COUTIAUX-CLEMENT Claudine)
 
Epagneul japonais 4 kg et plus   Femelle
 
1er  EXCELLENT  En classe  JEUNE
CALINE DE LA GARDE ADHEMAR (Prop : M. LEVILLAIN Jean-Claude  Prod : Mme MASSET Hélène) 















 
 
Epagneul japonais moins de 4 kg   Male
1er  EXCELLENT CACS - CACIB MEILLEUR DE RACE  En classe  OUVERTE
BALANCHINE DU TERIKOMI  (Prop : M. Mme MARCINKOWSKI François et Hélène  Prod : M. Mme MARCINKOWSKI François et Hélène)
2e  EXCELLENT RCACS  En classe  OUVERTE
BAMAKO DE LA BACSKA  (Prop : Mme M. ULRICH Danielle / GUILLET Thierry  Prod : M. CHAGNARD Fernand)
3e  EXCELLENT  En classe  OUVERTE
HOMERBRENT OTO AT DEKOBRAS  (Prop : M. PIOVANO Marco  Prod : M. COAKER)
4e  EXCELLENT  En classe  OUVERTE
HIN SATORI HIKIIRU HAYU  (Prop : Mme SABATIER Evelyne  Prod : Mme SHEVCHENKO Elena)
1er  TRES BON  En classe  INTERMEDIAIRE
BUSHIDO JAPAN JEWEL DE L'ARC D'ASHERAT  (Prop : MM. LEBREUILLY Sébastien / RAMEL Jean-Yves Prod : M. Mme FIQUET Serge et Dominique)
1er  EXCELLENT RCACIB  En classe  CHAMPION
ARMEN DE LA FONTAINE A L'ERMITE  (Prop : Mme LE BERRE Monique  Prod : M. Mme NAZARET Gilles)
2e  EXCELLENT  En classe  CHAMPION
ALADIN DES RIZIERES D'HA TAY  (Prop : Mlle SANSON Karinn  Prod : Mlle SANSON Karinn)
1er  EXCELLENT MEILLEUR JEUNE  En classe  JEUNE
HIN SATORI FEIERVERK  (Prop : Mme SABATIER Evelyne  Prod : Mme SHEVCHENKO Elena)
2e  EXCELLENT  En classe  JEUNE
CORAIL DU CHEMIN SAINT-GILLES  (Prop : Mlle SANSON Karinn  Prod : Mme COUTIAUX-CLEMENT Claudine)
TRES PROMETTEUR  En classe  PUPPY
CHAN DES BOIS DE LA BRO  (Prop : Mlle ANNWEILER Alexandra  Prod : Mme BALSSA Anne-Marie)

Epagneul japonais moins de 4 kg   Femelle
1er  EXCELLENT CACS - CACIB  En classe  OUVERTE
HIN SATORI TANETS TSVETOV  (Prop : Mme ZAPATERO KOZHEVNIKOVA Maria  Prod : Mme SHEVCHENKO)
2e  EXCELLENT RCACS  En classe  OUVERTE
VERY IRRESISTIBLE CHAN DU ROYAUME DE LA BICHONNERIE  (Prop : Mme BRIERE Joëlle  Prod : Mme BRIERE Joëlle)
3e  EXCELLENT  En classe  OUVERTE
VEGA DE LA BACSKA  (Prop : M. ALBERT Jean-Pierre  Prod : M. CHAGNARD Fernand)
TRES BON  En classe  OUVERTE
ARIANA DE LA FONTAINE A L'ERMITE  (Prop : M. LEVILLAIN Jean-Claude  Prod : M. NAZARET Gilles)
TRES BON  En classe  OUVERTE
BROTOU DES RIZIERES D'HA TAY  (Prop : Mlle SANSON Karinn  Prod : Mlle SANSON Karinn)
1er  EXCELLENT RCACIB  En classe  CHAMPION
UNDA MARIS DU TERIKOMI  (Prop : M. Mme MARCINKOWSKI François et Hélène  Prod : M. Mme MARCINKOWSKI François et Hélène)
1er  EXCELLENT  En classe  JEUNE
SHAWINIGAN CHAN KUKAI  (Prop : Mme SABATIER Evelyne  Prod : Mme SABATIER Evelyne)
2e  EXCELLENT  En classe  JEUNE
CHERRYL-ANN MEI LING DES SENTIERS D'EMERAUDE  (Prop : Mlle ANNWEILER Alexandra  Prod : Mme MENETRIER Béatrice)
 

Další výsledky z výstav naleznete na www.cedia.fr

 
 


Chovatelské stanice ve Francii
DU ROYAUME DE LA BICHONNERIE
, Joelle Briere


 

 

  CHAMENA CHAN DU ROYAUME DE LA BICHONNERIE  
     
     


 

TOPlist