2010
pro plemeno japan-chin

Evropská výstava  Světová výstava Cruft´s Mezinárodní výstava ČR Národní výstava ČR Klubová výstava ČR Krajská výstava ČR

 EDS 2010

Speciální výstava
japonských plemen

 2010  2010

MVP DUOCACIB BRNO 6.2.2010
MVP DUOCACIB BRNO 7.2.2010

MVP České Budějovice 25.4.2010

MVP Praha 2.5.2010

MVP Litoměřice 23.5.2010

MVP Brno 20.6.2010

MVP Mladá Boleslav 29.8.2010

MVP České Budějovice10.10.2010

NVP Olomouc 8.1.-9.1.2010
NVP Ostrava 11.4.2010

NVP Klatovy 6.6.2010

NVP Mladá Boleslav 18.7.2010 

NVP Brno 26.9,2010

20.2.2010 Japan klub 
18.9.2010 ICO

15.5.2010 Hradec Králové
29.5.2010 Lysá nad Labem

 

 
Mezinárodní výstava psů 2010

06.02.2010   Mezinárodní výstava psů DUOCACIB Brno  rozhodčí:L. Ubrová (CZ) 
Pes třída dorostu
3446 Leonek Buddhův chin - VN1
Pes mezitřída
3447 Chikaro Chin Untis - V1, CAC, res.CACIB
3448 Aillo od Kapradiny - V2, res.CAC
Pes třída otevřená
3449 Fantom ze Stříbrných nocí - V1, CAC, CACIB, BOB
3450 Yasny Sokol Hin Satori - V2, res.CAC
Fena třída dorostu
3451 Xaiyumi Stříbrný drak - VN1
Fena třída mladých
3452 Hetty pod Rozhlednou - V2
3453 Kiku Chin Untis - V1, CAJC, Nejlepší mladý
3454 Barbie Born to Success - V3
Fena mezitřída
3455 Ivetka Buddhův chin - V2, res.CAC, res.CACIB
3456 Joshi Fumi Chin Untis - V1, CAC, CACIB

Fena třída veteránů
3457 Naomi Veselý skřítek - V1, Nejlepší veterán
 
  

Chikaro Chin Untis - V1, CAC, res.CACIB

CH Fantom ze Stříbrných nocí - V1, CAC, CACIB, BOB

Naomi Veselý skřítek (10 let) - V1, Nejlepší veterán.

07.02.2010  Mezinárodní výstava psů DUOCACIB Brno  rozhodčí: B. Ovesná (CZ) 
Pes třída dorostu
8069 Leonek Buddhův chin - VN1
Pes třída mladých
8070 Simsalachin D´Issey Miyake - V1, CAJC
Pes mezitřída
8071 Chikaro Chin Untis - V2, res.CAC
8072 Aillo od Kapradiny - V1, CAC, res.CACIB
Pes třída otevřená
8073 Fantom ze Stříbrných nocí - V1, CAC, CACIB, BOB
Fena třída dorostu
8074 Xaiyumi Stříbrný drak - VN1

Fena třída mladých
8075 Kiku Chin Untis - V1, CAJC, Nejlepší mladý
8076 Hetty pod Rozhlednou - V2
Fena mezitřída
8077 Ivetka Buddhův chin - V1, CAC, CACIB
8078 Joshi Fumi Chin Untis - V2, res.CAC, res.CACIB

Fena třída veteránů
8079 Naomi Veselý skřítek - V1, Nejlepší veterán
 
 

Simsalachin D´Issay Miyaku - V1, CAJC

CH Fantom ze Stříbrných nocí - V1, CAC, CACIB, BOB
Naomi Veselý skřítek (10 let) - V1, Nejlepší veterán.
     
24.04.2010 - 25.04.2010  Mezinárodní výstava psů České Budějovice  rozhodčí: Zdena Jílková (CZ)
Psi - třída dorost
2912 Jupiter z Chairé, ČMKU/JCH/2862/09, 08.08.2009  - VN1
Psi - třída mladých
2913 Leonek Buddhův Chin, ČMKU/JCH/2808/09, 11.05.2009 - V1, CAJC
Psi -  mezitřída
2914 D´Issey Miyake Simsalachin (FCI), ČMKU/JCH/2805/09/08, VDH-JCh 2933, 15.12.2008 - V1, CAC, res.CACIB
2915 Hon-Tu Chin Untis, ČMKU/JCH/2661/08, 13.07.2008 - V2, res.CAC
Psi - třída otevřená
2916 Diego Kutnohorských havířů, ČMKU/JCH/2488/07/09, 17.04.2007 - V1, CAC
Psi - třída šampionů
2917 Sendy od Mojského lesa, ČMKU/JCH/2522/07/08, 04.07.2007 - V1, CAC, CACIB, BOB
  
Feny - třída dorost

2918 Kiki z Chairé, ČMKU/JCH/2868/09, 04.09.2009 - VN1
Feny - třída mladých
2919 Hetty pod Rozhlednou, ČMKU/JCH/2772/09, 26.02.2009 -  V3
2920 Kiku Chin Untis, ČMKU/JCH/2792/09, 25.04.2009 - V1, CAJC, NMJ
2921 Ul-Mimi od Mojského lesa, ČMKU/JCH/2766/09, 04.02.2009 -  V2, res.CAC
Feny - mezitřída
2922 Joshi Fumi Chin Untis, ČMKU/JCH/2713/08, 22.10.2008 - V1, CAC, res.CACIB
Feny - třída otevřená
2923 Fiebe Kutnohorských havířů, ČMKU/JCH/2634/08, 31.03.2008 – V1, CAC, CACIB
 
 
01.05.2010 - 02.05.2010  Mezinárodní výstava psů Praha   rozhodčí: L. Peroutka (CZ)                 
Pes třída mladých
Leonek Buddhův chin - V1, CAJC
Pes třída otevřená
Nokio Berinela - VD
Fena třída dorostu
Kiki z Chairé - VN1
Fena třída mladých
Xaiyumi Stříbrný drak - nenastoupila
Kiku Chin Untis - V2
He
tty pod Rozhlednou - V1, CAJC
Fena mezitřída
Joshi Fumi Chin Untis - V2, res.CAC, res. CACIB
Taisuke Stříbrný drak - V1, CAC, CACIB, BOB
 
   
                    
22.05.2010 - 23.05.2010 Nord Bohemia Canis Litoměřice   rozhodčí: Ing. Dostál Jaromír, DrSc. (CZ)
Pes - třída mladých 1827 LEONEK Buddhův chin - nepředveden
Pes - mezitřída
 
1828 HON-TU CHIN Untis - V1, CAC, Res.CACIB
1829 BRET Kráska severu V2, Res.CAC.
1830 CHIKARO CHIN Untis - nepředveden
Pes - třída otevřená 1831 DIEGO Kutnohorských havířů - V2, Res.CAC
1832 LAIKO od Dvou ořechů - V1, CAC, CACIB, BOB
Fena - třída štěňat 1833  E-NYOKO z Podhájské chaloupky - VN1 
Fena - třída dorost 1834 HABIBI Kutnohorských havířů - VN1
Fena - třída mladých 1835 XAIYUMI Stříbrný drak - V1, CAJC, Nejlepší mladý
Fena - třída otevřená 1836 CARIN od Mirky - nepředveden
1837 FIEBE Kutnohorských havířů - V1, CAC, Res.CACIB
Fena - třída šampionů 1838 YADE od Dvou ořechů - V1, CAC, CACIB  

 

          
19.06.2010 - 20.06.2010 Intercanis Brno    rozhodčí: Leoš Jančík (CZ)
třída mladých - psi 2672 JUPITER Z CHAIRÉ -  výborný 2
2673 LEONEK BUDDHŮV CHIN - V1,CAJC,nejl.mladý
mezitřída - psi 2674 SIMSALACHIN D'ISSEY MIYAKE - výborný
třída otevřená - psi 2675 HON-TU CHIN UNTIS -výborný 2
2676 LAIKO OD DVOU OŘECHŮ - výborný 1
třída šampionů - psi 2677 FANTOM ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ - výborný 1,CAC,CACIB,BOB
třída štěňat - feny 2678 E-NYOKO Z PODHÁJSKÉ CHALOUPKY - velmi nadějný 1
třída mladých - feny
 
2679 NATYA BUDDHŮV CHIN - výborný 1,CAJC               
2680 XAIYUMI STŘÍBRNÝ DRAK - výborný 2
   
 28.08.2010 - 29.08.2010   Interdog Bohemia Mladá Boleslav  rozhodčí: MUDr. Milan Raba (CZ)

PSI
třída dorost
2474 TAKARA od Dvou ořechů – VN1
třída mladých
2475 HIKARU z Květu Rhododendronu – V3

2476 LEO z Chairé – V2
2477 Marjaniemen ASA-GAO – V1, CAJC
mezitřída
2478LEONEK Buddhův Chin –V1, res.CAC

2479 Simsalachin D´ISSEY MIYAKE – V1, CAC, CACIB, BOB
třída otevřená
2480 CASIUS Nefritový šperk – V1
2482HON-TU CHIN Untis  - V2
2481 VASHIKIRO Hvězda Pamiru – nedostavil se
třída šampionů
2483 CH CHIKARO Chin Untis – VD 3

2484 CH DELIS SAKURA AKIO MALENKIY PRINTS – V1, CAC, res.CACIB
2485 CH SENDY od Mojského lesa – V1, res.CAC
 

FENY
třída štěňat

2486 AKÉLA Vendy Korsa –VN2
2487 AKITA Vendy Korsa – VN1
třída dorost
2488 CLAIRE Born to Success – VN1
2489 E-NYOKO z Podhájské chaloupky – VN2
třída mladých
2490 KIKI z Chairé – V2

2491XAIYUMI Stříbrný drak – V1, CAJC, Nejlepší mladý
mezitřída
2492 KIKU Chin Untis – V1, CAC

třída otevřená
2493 HETTY pod Rozhlednou – V1, res.CAC

2494 Omikudzi MAYUMI FLEUR DE LIS – V1, CAC, CACIB
třída šampionů
2495CH. ELEGANCE ze Stříbrných nocí – V1, CAC

2496 CH VIVI od Dvou ořechů – V2, res.CAC

 
     neoficiální výsledky Eva Frančeová
   
     
09.10.2010 - 10.10.2010   Mezinárodní výstava psů České Budějovice       rozhodčí: Mgr. Božena Ovesná (CZ)

PSI
třída štěňat
3234 Akitoshi Stříbrný drak - VN1

třída mladých
3235 Marjaniemen Asa-Gao - nenastoupil
3236 HIKARU z Květu Rhododendronu
– V2
3237 LEO z Chairé – V3
3238 TAKARA od Dvou ořechů – V1, CAJC, Nejlepší mladý

mezitřída
3239 Asim-Aáíhuá Poleňská Arka - V2, res.CAC

3240 LEONEK Buddhův Chin – V3
3241 Simsalachin D´ISSEY MIYAKE – V1, CAC
třída otevřená
3242 Akio Sakurový kvítek - V1, CAC
3243 CASIUS Nefritový šperk – nenastoupil

třída šampionů
3244 CH CHIKARO Chin Untis – V3
3245 CH Chostin od Mojského lesa - V1, CAC, CACIB, BOB
3246 CH Sendy od Mojského lesa - V2, res.CAC

 
FENY

třída dorost
3247 E-NYOKO z Podhájské chaloupky – VN1
třída mladých
3248 Urriel od Dvou ořechů - nenastoupila

3249 XAIYUMI Stříbrný drak – V1, CAJC
mezitřída
3250 KIKU Chin Untis – VD
3251 Ul-Mimi od mojského lesa - VD

třída otevřená
3252 HETTY pod Rozhlednou – V1

třída šampionů
2495CH. ELEGANCE ze Stříbrných nocí – V1, CAC, CACIB

2496 CH VIVI od Dvou ořechů – V2, res.CAC, res.CACIB

   
     
     
06.11.2010 - 07.11.2010 Mezinárodní výstava psů Praha  ZRUŠENA!!!!
     
     


Národní výstava psů 2010

08.01.2010 - 10.01.2010 Národní výstava psů Olomouc                    rozhodčí: Olga Dolejšová (CZ)
Pes třída dorostu
2674 Leonek Budhův chin - VN1
Pes třída mladých
2675 Chikaro Chin Untis - V1, CAJC, Nejlepší mladý
Pes mezitřída
2676 Fantom ze Stříbrných nocí - V1, CAC, NV, BOB
2677 Aillo od Kapradiny - V2, res. CAC
Fena třída štěňat
2678 Xaiyumi Stříbrný drak - VN1
Fena třída dorostu
2679 Kiku Chin Untis - VN1
Fena třída mladých
2680 Hetty pod Rozhlednou - V1, CAJC
Fena mezitřída
2681 Ivetka Buddhův Chin - V1
Fena třída otevřená
2682 Hanybany Buddhův Chin - V1, CAC, NV
 
 
      
10.04.2010 - 11.04.2010 Národní výstava psů Ostrava  rozhodčí: Zdena Jílková (CZ)
Pes třída mladých
2282 Chiyko ze Stříbrných nocí - V1, CAJC
Pes mezitřída
2283 Chikaro Chin Untis - V1, CAC
Pes otevřená
2284 Rokishi Stříbrný drak - V1, CAC
2285 - špatný zápis psa

Pes vítězů
2286 - špatný zápis psa
2287 Fantom ze Stříbrných nocí - V1, CAC, NV, BOB

Fena třída mladých
2288 - špatný zápis psa
2289 Natya Buddhův chin - V1, CAJC
Fena mezitřída
2290 Djamila Nefritový šperk - V1, CAC, NV
 
05.06.2010 - 06.06.2010 Národní výstava psů Klatovy  Rozhodčí: MVDr. František Šimek

Psi
1860  třída mladých Leonek Buddhův chin V1, CAJC

1861  mezitřída ASIM-AAÍHUÁ Poleňská Arka V2, res.CAC
1862  mezitřída Hon-Tu Chin Untis V1, CAC
1863  třída otevřená Casius Nefritový šperk V1, CAC, NV
1864  třída otevřená Imóto Chin Untis VD1
Feny

1865  třída štěňat Nyoko z Podhájské chaloupky VN1
1866  třída mladých Kiki z Chairé V2
1867  třída mladých Xaiyumi Stříbrný drak V1, CAJC, Nejl.mladý, BOB
1868  mezitřída Hetty pod Rozhlednou V1, CAC
1869  třída otevřená Joshi Fumi Chin Untis V1, CAC

 
17.07.2010 - 18.07.2010 Národní výstava psů Mladá Boleslav   Rozhodčí: First Rafal (PL)
				Třída mladých - pes  
1 897. HIKARU Z KVĚTU RHODODENDRONU - V4 
1 898. LEONEK BUDDHŮV CHIN - V1, nejl. mlad., CAJC
1 899. NARIS BUDDHŮV CHIN  - V2
1 900. XENSHIN STŘÍBRNÝ DRAK  - V3  
Mezitřída - pes 
1 901. AKIO SAKUROVÝ KVÍTEK - V1
1 902. CHIKARO CHIN UNTIS  - VD2 
1 903. IMÓTO CHIN UNTIS - VD3 
Třída otevřená - pes 
1 904. HON-TU CHIN UNTIS - V1, CAC
Třída šampiónů - pes 
1 905. Ch. DELIS SAKURA AKIO MALENKIY PRINTS - nepřítomen
1 906. Ch. FANTOM ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ – V1, NV, CAC, BOB
1 907. Ch. SENDY OD MOJSKÉHO LESA - V2, Res. CAC                                                
   
Třída štěňat - fena        
1 908. E-NYOKO Z PODHÁJSKÉ CHALOUPKY - VN1 
1 909. ICUCU Z KVĚTU RHODODENDRONU  - VN2  
Třída mladých - fena        
1 910. BRITNEY SPEARS MILBA BAM  - V4 
1 911. KIKI Z CHAIRÉ - V3 
1 912. NATYA BUDDHŮV CHIN - V2  
1 913. XAIYUMI STŘÍBRNÝ DRAK  - V1, CAJC
Mezitřída - fena        
1 914. HETTY POD ROZHLEDNOU - V1, CAC
Třída otevřená - fena        
1 915. JOSHI FUMI CHIN UNTIS  - V1, CAC 
1 916. OMIKUDZI MAYUMI FLEUR DE LIS  -  nepřítomen 
Třída šampiónů - fena  
1 917. Ch. ELEGANCE ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ - V1, NV, CAC                                               
 
25.09.2010 - 26.09.2010 Národní výstava psů Brno   rozhodčí: Leoš Jančík (CZ) 

psi
třída mladých
2485 TAKARA OD DVOU OŘECHŮ -  V 1,CAJC, Nejl.mladý, BOB      
mezitřída
2486 LEONEK BUDDHŮV CHIN - V 1, CAC, NV
třída otevřená
2487 CHIKARO CHIN UNTIS - V 1, CAC
třída vítězů
2488 FANTOM ZE STŘÍBRNÝCH NOCÍ - V 1,CAC  
feny
třída dorostu
2489 AIKÓ KVĚT ÓSAKY - VN 1                         
2490 E-NYOKO Z PODHÁJSKÉ CHALOUPKY - VN 2                         
třída mladých
2491 NATYA BUDDHŮV CHIN - V 1,CAJC                     
třída otevřená
2492  EISSY OD DVOU OŘECHŮ - V 2, res.CAC                  
2493  HETTY POD ROZHLEDNOU - V 1, CAC, NV        

 



Speciální a Klubové výstavy plemene japan-chin 2010

20.02.2010 Klubová výstav bez zadání titulu Klubový vítěz Praha Japan klub ČR I.Beladze (Gruzie)
Psi – třída dorostu 
1.Coddy Berinela - N3
2. Hideaky z Květu Rhododendronu – N4
3. Hikaru z Květu Rhododendronu – VN1, Nejlepší dorost
4. Jupiter z Chaire – nenastoupil
5. Naris Buddhův chin – VN2
Psi – třída mladých 
6. Akio Sakurový květ – V1, CAJC
7. Imóto Chin Untis – V3
8. Leonek Buddhův chin – V2
9. Simsalachin D´Iddey Miyake – nenastoupil
Psi – mezitřída
10. Ailo od Kapradiny – V2, res.CAC
11. Aipoo od Kapradiny – V4
12. Brett Kráska severu – V
13. Daiky z Květu Rhododendronu – V3
14. Frána Kutnohorských havířů – VD
15. Chikaro Chin Untis – VD
16. Xendy Berinala – V1, CAC
Psi třída otevřená 
17. Cassius Nefritový šperk – V1, CAC
18. Diego Kutnohorských havířů – V3
19. Eminem Kutnohorských havířů – V2, res.CAC
20. Flamengo Bohemia Zlatava – V4
21. Hon-Tu Chin Untis – V
22. Okama od Mojského lesa – V
23. Vacaro Berinela – V
Psi – třída vítězů
24. Fantom ze Stříbrných nocí – V1, CAC, Nejlepší pes, BOB
25. Hin Satori Yasny Sokol – V2, res.CAC
 
Feny – třída štěňat
26. Habibi Kutnohorských havířů – VN1, Nejlepší štěně
27. Kiki z Chairé – VN2
Feny – třída dorostu
28. Ailly od Kapradiny – nenastoupila
29. Xaiyumi Stříbrný drak – VN1
Feny – třída mladých
30. Fukaih Ihnsyo de Imperium Auri – VD4
31. Hetty pod Rozhlednou – V1, CAJC
32. Kiku Chin Untis – nenastoupila
33. Vaijuki Stříbrný drak – V3
34. Zorín Veselý skřítek – V2
Feny – mezitřída
35. Frencis Bohemia Zlatava – V1, CAC
36. Gei-Ginga Chin Untis – V2, res.CAC
37. Joshi Fumi Chin Untis - nenastoupila
Feny – třída otevřená
38. Bria Bohemia Zlatava – nenastoupila
39. Elegance ze Stříbrných nocí – V1, CAC, Nejlepší fena
40. Fiebe Kutnohorských havířů – V2, res.CAC
Feny – třída vítězů
41. CH. Hacumio Stříbrný drak – V1,CAC
Feny – třída čestná
42. CH. Yade od Dvou ořechů - nenastoupila
neoficiální výsledky, zapsala Eva Frančeová
 

      
         
13.03.2010 Klubová výstav se zadáním titulu Klubový vítěz Středokluky Interclub Orient Z.Kliment (CZ)
18.09.2010 Klubová výstava bez zadání titulu Klubový vítěz Středokluky Interclub Orient  
20.11.2010 Klubová výstava se zadáním titulu Klubový vítěz Praha Japan klub ČR  
         
         


Krajské výstavy

20.3.2010
Vyškov
   

nezúčastnil se japan-chin

 
3.4.2010
Mladá Boleslav
 

nezúčastnil se japan-chin

 
8.5.2010
Kozmice
15.5.2010
Zlín
15.5.2010
Hradec Králové
  Claire Born to Success
tř. štěňata VN1, BIS 3 štěňata
chov: P.Rubášová
majitelka: P.Krudencová
 
 
foto: Krudencovi, 2010
 
29.5.2010
Lysá nad Labem
  Cedra Veselý skřitek
Tř. mladých, feny: výborná, Vítěz třídy
chov: E. Neumannová
majitelka: I. Maternová
 
 
foto: Lysá nad Labem 2010
 
29.5.2010
Plzeň
12.6.2010
Rokycany
13.6.2010
Lanškroun
20.6.2010
Ústí nad Labem
26.6.2010
Olomouc
24.7.2010
Brno, Žebětín /Eliot/
15.8.2010
Ostrava
21.8.2010
Karlovy Vary
22.8.2010
Brno - Zetor
4.9.2010
Rybníky
11.9.2010
Liberec
11.9.2010
Týn nad Vltavou
11.9.2010
Dolní Benešov
12.9.2010
Dolní Benešov
2.10.2010
Praha 6 - Džbán
     
 
 
 


 


 

Evropská výstav psů 2010    
30.09.2010 EuroDogShow Celje - Slovenia
www.eurodogshow2010.si
rozhodčí: Carla MOLINARI, Portugalsko  
   
              

DOGS/PSI 12

Junior class

8578 DELIS SAKURA BALKAN LITTLE PRINCE - Excellent 1, CAC
Owner: DIMITRIEVA LYUDMILA, BG

Open class

8579 LAIKO OD DVOU OŘECHŮ - 4
Owner: HRONCOVÁ M.+M., CZ

8580 KEEPSAKE "LITTLE BIG MAN" AT TOUCHE` - Excellent  2, res.CAC
Owner: DZIADKIEWICZ DOROTA, PL

8581 VALENTINO MAGIC VON REIFRA - Excellent 3
Owner: JANSSEN SPITS REINA, NL

8582 TOSHIKO DEL FIOR DI PESCO - nenastoupil
Owner: RAMOS MARTINEZ DAVID, ES

8583 CINDERLACE SACHIO AT DEKOBRAS - Excellent  1, CAC
Owner: PIOVANO MARCO, IT

8584 DELIS SAKURA YAN FARTOVY SAMURAI
Owner: TSYGANKOVA ELENA, RU

C
hampions class

8585
BAMAKO DE LA BACSKA - 4
Owner: ULRICH DANIELLE, FR

8586 DELIS SAKURA AKIO MALENKIY PRINTS - 3
Owner: MORGUNOVA NATALIA, RU

8587 RANDALETS KAIKA NIPPON – Excellent  2, res.CAC
Owner: JANSSEN SPITS REINA, NL

8588 TETSUO – Excellent 1, CAC, CACIB, BOB
Owner: PIOVANO MARCO, IT

Veterans class

8589 SANGRIA TAIKHAN LORD OF THE DANCE – Excellent 1
Owner: PIOVANO MARCO, IT

 

BITCH/FENY 17

Puppy class

8590 DASHA VESELÝ SKŘÍTEK – Very promising 1
Owner: HANŽIČ MAJA, SI

Junior class

8591 AIKEMUNO SHERSHE LYA-FAM - Excellent  2, res.CAC
Owner: KOVALYEVSKA GALINA, RU

8592 AIKEMUNO FORTUNA - 3
Owner: KOVALEVSKAYA GALINA & ZHELLOVE, UA

8593 FAVOURITE-DESIGN MERLE - 4
Owner: FRYDKJAER RIT, DK

8594 ASAHI VON REIFRA Excellent 1, European Junior Winner 2010
Owner: JANSSEN SPITS REINA, NL

Intermediate class

8595 OMIKUDZI MICHIKO MAI SAORI
Owner: KONOVALENKO SVITLANA, UA

8596 ZÍNAT VESELÝ SKŘÍTEK – Excellent 1, CAC
Owner: NEUMANNOVÁ EVA, CZ

Open class

8597 CYIO ZOE DEL MONELLOExcellent 2, res.CAC
Owner: CELIN SILVANO, IT

8598 TIERRA-DE-MAGEC DELLA CASTAFIORE - nenastoupila
Owner: RAMOS MARTINEZ DAVID, ES

8599 OF ZLAZANO FUJIN - 3
Owner: ROSQVIST NINA, FI

8600 OMIKUDZI MAYUMI FLEUR DE LIS - 4
Owner: MORGUNOVA NATALIA, RU

8601 DOGAMI KIMERA SAKURAI DADONIS – Excellent 1, CAC, CACIB
Owner: ULRICH DANIELLE, FR

Champions class

8602 OMIKUDZI TSUNAMI – Excellent 1, CAC
Owner: KONOVALENKO SVITLANA, UA

8603 STAIL AIKEMUNO BIANKA KATSU - 2
Owner: BRIŠKI CIRMAN ŠPELA & SARA, SI

8604 FAVOURITE-DESIGN JULIET - 3
Owner: FRYDKJAER RIT, DK

Veterans class

8605 SANDY DEL MONELLO - 2
Owner: CELIN SILVANO, IT

8606 FAVOURITE-DESIGN CHARMER Excellent 1, European Veteran Winner
Owner: FRYDKJAER RIT, DK

Výsledky zapsala Eva Frančeová, bohužel jsou neúplné. Budou doplněny po zveřejnění oficiálních výsledků.

Při EDS 2010 se uskutečnila Evropská speciální výstava japonských plemen

rozhodčí: Japonec - Fujimoto Masanori (MEX)

   
     
   

PSI

Youngsters  class

127 RANDELATS IMPERIAL DRAGON – Very promising 1, Best
Owner: JANSSEN SPITS REINA, NL

128 URIAŠ OD DVOU OŘECHŮ – 2
Owner: HRONCOVÁ M.+M.,

Intermediate class

129 HAIKU TOUCHE´S AKWAMARYN - nenastoupil
Owner: DZIADKIEWICZ DOROTA, PL
Open class

130TOSHIKO DEL FIOR DI PESCO
Owner: RAMOS MARTINEZ DAVID, ES

131DELIS SAKURA YAN FARTOVY SAMURAI - Excellent1, CAC
Owner: TSYGANKOVA ELENA, RU

132 CINDERLACE SACHIO AT DEKOBRAS - nenastoupil
Owner: PIOVANO MARCO, IT

133 XOLTAN VON REIFRA - Excellent2, res.CAC
Owner: JANSSEN SPITS REINA, NL

134 STAIL AIKEMUNO MARU ASIKABI CIKODZU
Owner: KOVALYEVSKA GALINA, RU

Champions class

135 DELIS SAKURA AKIO MALENKIY PRINTS - 3
Owner: MORGUNOVA NATALIA, RU

136 KEEPSAKE "LITTLE BIG MAN" AT TOUCHE` - Excellent 1, CAC, BOB
Owner: DZIADKIEWICZ DOROTA, PL

137 TETSUO - nenastoupil
Owner: PIOVANO MARCO, IT

138 RANDALETS KAIKA NIPPON - Excellent 2, res.CAC
Owner: JANSSEN SPITS REINA, NL

139 LAIKO OD DVOU OŘECHŮ
Owner: HRONCOVÁ M.+M., CZ

140 BAMAKO DE LA BACSKA
Owner: ULRICH DANIELLE, FR

Veterans class

141 SANGRIA TAIKHAN LORD OF THE DANCE - nenastoupil
Owner: PIOVANO MARCO, IT

142 MILARGO VON REIFRA - Excellent1, Best Veterans
Owner: JANSSEN SPITS REINA, NL

 

 

 

FENY

Puppy class

143 DASHA VESELÝ SKŘÍTEK
Owner: HANŽIČ MAJA, SI

Juniors class

144 FAVOURITE-DESIGN MERLE
Owner: FRYDKJAER RIT, DK

145 OMIKUDZI MICHIKO MAI SAORI
Owner: KONOVALENKO SVITLANA, UA

146 AIKEMUNO FORTUNA
Owner: KOVALEVSKAYA GALINA & ZHELLOVE, UA

147 ASAHI VON REIFRA - Excellent 1, Best Juniors
Owner: JANSSEN SPITS REINA, NL

148 AIKEMUNO UMNITSA RAZUMNITSA
Owner: BRIŠKI CIRMAN ŠPELA & SARA, SI

149 AIKEMUNO SHERSHE LYA-FAM
Owner: KOVALEVSKAYA GALINA & ROMANOVSKAYA TATYANA, RU

Intermediate class

150 ZÍNAT VESELÝ SKŘÍTEK – nenastoupila, posouzena mimo soutěž - výborná
Owner: NEUMANNOVÁ EVA, CZ

Open class

151TIERRA-DE-MAGEC DELLA CASTAFIORE
Owner: RAMOS MARTINEZ DAVID, ES

152OMIKUDZI MAYUMI FLEUR DE LIS
Owner: MORGUNOVA NATALIA, RU

153OF ZLAZANO FUJIN
Owner: ROSQVIST NINA, FI

154 DOGAMI KIMERA SAKURAI DADONIS
Owner: ULRICH DANIELLE, FR

Champions class

155 FAVOURITE-DESIGN JULIET - Excellent1, CAC, Best bitch
Owner: FRYDKJAER RIT, DK

156OMIKUDZI TSUNAMI
Owner: KONOVALENKO SVITLANA, UA

157 STAIL AIKEMUNO BIANKA KATSU
Owner: BRIŠKI CIRMAN ŠPELA & SARA, SI

Veterans class

158FAVOURITE-DESIGN CHARMER
Owner: FRYDKJAER RIT, DK

 

Výsledky zapsala Eva Frančeová, bohužel jsou neúplné. Budou doplněny po zveřejnění oficiálních výsledků.
Speciální výstavy se nezúčastnili někteří vystavovatelé pro pozdní příchod k výstavnímu ringu. Důvod - špatné informace od organizátorů. Nejvíce poškozen byl tak chovatel Marco Piovano, který měl velice úspěšné psy na EDS 2010.



Světová výstav psů 2010
 

24.06. - 27.06.2010 Herning - Dánsko      www.worlddogshow2010.dk rozhodčí: Janusz Opara, Polsko

JAPANESE

Antal hunde tilmeldt i racen: 39

Antal placerede hunde i racen: 33

Dommer: Janusz Opara, Polen

 

Best i racen - BIR

ROSEHEAVENS'S FABIAN SOCIETY; Katalognr.: 14036

Ejere: GRETE HØJER 6500 VOJENS DANMARK

Opdrætter: GRETE HØJER 6500 VOJENS DANMARK

World Winner CACIB - Hanhund

ROSEHEAVENS'S FABIAN SOCIETY; Katalognr.: 14036

Ejere: GRETE HØJER 6500 VOJENS DANMARK

Opdrætter: GRETE HØJER 6500 VOJENS DANMARK

World Winner CACIB - Tæve

ROSEHEAVEN'S CROWN PRINCES; Katalognr.: 14056

Ejere: GRETE HØJER 6500 VOJENS DANMARK

Opdrætter: HØJER, GRETE 6500 VOJENS DANMARK

Cert - Hanhund

ARANEL KENZO; Katalognr.: 14043

Ejere: Peter Gustafsson SE-434 96 Kungsbacka Sverige

Opdrætter: MR. R ALDOUS & MR. M SMITH ENGLAND

Cert - Tæve

DOGAMY KIMERA SAKURAI DADONIS; Katalognr.: 14073

Ejere: danielle Ulrich og Thierry Guillet FR-34560 Montbazin FRANKRIG

Opdrætter: THERES GICHTENAERE FRANKRIG

World Junior Winner - Hanhund

ARANEL KENZO; Katalognr.: 14043

Ejere: Peter Gustafsson SE-434 96 Kungsbacka Sverige

Opdrætter: MR. R ALDOUS & MR. M SMITH ENGLAND

World Junior Winner - Tæve

CHINART OJO JARMILA; Katalognr.: 14066

Ejere: Peter van Baaren Grob NL-6814 JP Arnhem HOLLAND

Opdrætter: PETER VAN BAAREN GROB HOLLAND

World Veteran Winner - Hanhund

SANGRIA TAIKHAN LORD OF THE DANCE; Katalognr.: 14053

Ejere: Fiordipesoo Piovano IT-12043 Canale D'Alba Italien

Opdrætter: KENNEL TURBULZ-SMITH ENGLAND

Hanhund

Junior klasse

Plac.;  ; Katalognr.;  ; Ejer

1; Excellent; 14043; ARANEL KENZO; Peter Gustafsson SE-434 96 Kungsbacka Sverige

2; Excellent; 14045; HIN SATORI RUSSKIY VITJAZ; Valgaeren Myriam BE-2260 Westerlo Belgien

3; Very good; 14044; ROSEHEAVEN'S SAN-JARMO; GRETE HØJER 6500 VOJENS DANMARK

Åbenklasse

Plac.;  ; Katalognr.;  ; Ejer

1; Excellent; 14049; JAPPEGÅRDENS SOJO-SOJO; Katarina Remnemark SE-74334 Storvreta Sverige

2; Excellent; 14048; LURBACKENS BORN TO BE WILDE; Katarina Remnemark SE-743 34 Storvreta Sverige

3; Excellent; 14052; CINDERLACE SACHIO AT DEKOBRAS; M. Piovano IT-12043 Canale D'Alba Italien

4; Very good; 14051; ROSEHEAVEN'S PRINS FABIAN; GRETE HØJER 6500 VOJENS DANMARK

 ; Very good; 14050; MARINGVAR KAWAII ARMAS; Silvi Kupinskaja EE-Kohtla-Jarve 30324 ESTLAND

Championklasse

Plac.;  ; Katalognr.;  ; Ejer

1; Excellent; 14036; ROSEHEAVENS'S FABIAN SOCIETY; GRETE HØJER 6500 VOJENS DANMARK

2; Excellent; 14041; TETSUO; Piovano Marco IT-12043 Canale D'Alba Italien

3; Excellent; 14040; BAMAKO DE LA BACSKA; danielle Ulrich og Thierry Guillet FR-34560 Montbazin FRANKRIG

4; Excellent; 14038; KEEPSAKE "LITTLE BIG MAN" AT TOUCHE; Dorota Dziadkiewicz PL-02-967 POLEN

 ; Excellent; 14035; JOSHAIDAS CAMERON; Niina Penttila FI-64700 Teuva Finland

 ; Excellent; 14037; ROSEHEAVEN'S BEST FABIAN; SIDSEL EPIFIX RIEMENSCHNEIDER 8960 RANDERS SØ DANMARK

 ; Excellent; 14039; ROSEHEAVEN'S JOHANNES JOBU; JEANNE TRIBLER, MELISSA TRIBLER 2680 SOLRØD STRAND DANMARK

 ; Excellent; 14042; AIKEMUNO NISSAN BLUE-BERD; Galina Kovalevskaya RU-194000 RUSLAND

Veteranklasse

Plac.;  ; Katalognr.;  ; Ejer

1; Excellent; 14053; SANGRIA TAIKHAN LORD OF THE DANCE; Fiordipesoo Piovano IT-12043 Canale D'Alba Italien

Tæve

Juniorklasse

Plac.;  ; Katalognr.;  ; Ejer

1; Excellent; 14066; CHINART OJO JARMILA; Peter van Baaren Grob NL-6814 JP Arnhem HOLLAND

2; Excellent; 14061; ROSEHEAVEN'S ALPHA; METTE MORTENSEN 7900 NYKØBING M DANMARK

3; Very good; 14065; CHINIINA'S WINNER SCARLET O'HARA; Niina Penttilä FI-64700 Teuva Finland

4; Very good; 14064; MIZUKI; Anna Johansson S-471 97 Rönnäng Sverige

 ; Very good; 14067; AIKEMUNO UMNITSA RAZUMNITSA; G. Kovalevskaya Spela Briski Cirman RU-1940000 St. Petersburg RUSLAND

Mellemklasse

 ; Very good; 14068; PIA'S OKU-MOME ZENTAI; Jessica Lanner SE-86433 Matfors Sverige

 ; Very good; 90020; PIA'S KIN-KAI HIME; Annika Hagström SE-86433 Matfors Sverige

Åbenklasse

Plac.;  ; Katalognr.;  ; Ejer

1; Excellent; 14073; DOGAMY KIMERA SAKURAI DADONIS; danielle Ulrich og Thierry Guillet FR-34560 Montbazin FRANKRIG

2; Excellent; 14070; ROSEHEAVEN'S LEMON TOGI; TOVE STAUNSKJÆR, CAMILLA STAUNSKJÆR 3250 GILLELEJE DANMARK

3; Excellent; 14071; TSUKI; Anna Johansson SE-47197 Rönnäng Sverige

 ; Good; 14072; CHINIINA'S WINNER RUUSU; Niina Penttilä FI-64700 Teuva Finland

Championklasse

Plac.;  ; Katalognr.;  ; Ejer

1; Excellent; 14056; ROSEHEAVEN'S CROWN PRINCES; GRETE HØJER 6500 VOJENS DANMARK

2; Excellent; 14057; ROSEHEAVEN'S JADE MERMAID; GRETE HØJER 6500 VOJENS DANMARK

3; Excellent; 14059; STALL AIKEMUNO BIANKA; Galina Kovalevskaya RU-194000 St. Petersburg RUSLAND

4; Very good; 14055; ROSEHEAVEN'S FUJIN; METTE MORTENSEN 7900 NYKØBING M DANMARK

 ; Very good; 14058; HIN SATORI BALOVNITSA BARYSHNYA; Valentina Pikkov og Elena Shevchenk EE-Tallinn 13421 ESTLAND



Cruft´s 2010
 

 11.03 - 14.03.2010 Birmingham, Velká Británie      www.crufts.org.uk rozhodčí: Miss J. Matches, GB 

 ´
 

TOPlist